GAPP System, spol. s r. o.

+420 251 081 731

info@gapp.cz

EMC Data Domain - "jarní" novinky

Publikováno 02. 03. 2016

EMC Data Domain -

EMC ještě za tuhé zimy oznámila novinky v produktové řadě deduplikačních úložišť Data Domain, které budou dostupné v jarních měsících. Data Domain je diskové úložiště určené převážně pro ukládání záloh a archivaci dat. Novinky zasahují do entry level oblasti a do oblasti enterprise systémů.

Data Domain pro všechny – tak lze chápat uvedení Data Domain Virtual Edition (DD VE) na trh. Jedná se vlastně o Software Defined Data Domain určenou v první verzi pro provoz na platformě VMware vSphere. Jednoduchost a rychlost nasazení předurčují DD VE pro menší zákazníky, kteří to myslí se zálohováním vážně. DD VE také osloví velké společnosti s mnoha malými pobočkami, kde není k dispozici IT personál. Správa pomocí vzdáleného přístupu a replikace dat do hlavního datového centra jen podtrhují kvality takového řešení. Navíc díky deduplikaci není vyžadováno tak velký objem diskového prostoru pro ukládání dat i pro replikaci.

DDVE

Data Domain High Availability – EMC vyslyšelo přání zákazníků a na začátku roku přichází s Data Domain pracující v režimu vysoké dostupnosti. Vysoká dostupnost zajistí minimalizaci výpadků a zajištění kontinuity provozu, kterou vyžadují všichni uživatelé a zákazníci velkých společností provozujících rozsáhlá IT prostředí se stovkami aplikací. Vysoká dostupnost je dostupná pro model DD9500, která umožňuje nasazení dvou redundantních kontrolérů.

DD9500

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzulaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 23
Praha 5 - Stodůlky
158 00

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291