GAPP System, spol. s r. o.

+420 251 081 731

info@gapp.cz

GAPP System je nyní GOLD partnerem Veeamu

Publikováno 23. 02. 2015

GAPP System je nyní GOLD partnerem Veeamu

Společnost GAPP System dosáhla nejvyššího možného partnerského statusu u společnosti Veeam, dnes nejvýznamnějšího hráče na poli zálohování a obnovy dat virtuálního prostředí VMware vSphere a Microsoft Hyper-V. Tímto krokem společnost GAPP System opět potvrzuje svoji přední pozici mezi společnostmi úzce se zaměřujícími na problematiku zálohování dat, obnovy dat a disaster recovery. Status Gold partnera dále potvrzuje vysokou technickou kvalifikaci specialistů společnosti GAPP System a jejich schopnost správně navrhnout, implementovat a následně podporovat řešení zálohování i v těch nejsložitějších prostředích.

Společnost Veeam® si uvědomuje nové výzvy, kterým čelí podniky po celém světě, chtějí-li zajistit vysokou dostupnost Always-On Business™ – nepřetržitý provoz firmy. Proto se společnost Veeam stala průkopníkem na novém trhu Availability for the Modern Data Center™ (dostupnosti pro moderní datové centrum) a pomáhá různým organizacím dosahovat cílů doby a bodu obnovení (RTPO™) za méně než 15 minut pro všechny aplikace a data díky zcela novému druhu řešení, které poskytuje vysokorychlostní obnovení, ochranu před ztrátou dat, prověřenou ochranu, využití dat a úplnou viditelnost. Sada Veeam Availability Suite™, jejíž součástí je nástroj Veeam Backup & Replication™, využívá virtualizaci, úložiště a cloudové technologie. Umožní tak, aby moderní datová centra pomáhala organizacím šetřit čas, zmírňovala rizika a výrazně snižovala kapitálové a provozní výdaje.

Společnost Veeam byla založena roku 2006. V současnosti její databáze ProPartner čítá 27 000 členů a její portfolio 121 500 zákazníků po celém světě. Celosvětové ústředí společnosti Veeam leží ve švýcarském Baaru a její pobočky najdete po celém světě.

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzulaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 23
Praha 5 - Stodůlky
158 00

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291