GAPP System, spol. s r. o.

+420 251 081 731

info@gapp.cz

Oznámení novinek v portfoliu společnosti EMC

Publikováno 09. 07. 2013

Novinky v portfoliu společnosti EMC

Společnost EMC oznámila dne 10. 7. 2013 novinky v portfoliu produktů pro zálohování a obnovu dat. Inovace přicházejí ve všech klíčových produktech: Data Domain, Avamar a NetWorker.

Rodina zálohovacích a archivačních úložišť Data Domain se rozrostla o 4 nové modely. Vyšší výkon a kapacitní škálovatelnost posouvá cenu za uložení jednoho GB dat až o 40% níže. Malou revolucí je funkce DD Boost over FC a možnost zálohovat SAP HANA přímo na Data Domain z prostředí SAP HANA Studia, což zajisté potěší SAP administrátory.

Avamar ve verzi 7 přichází s ještě užší vazbou na Data Domain a VMware. VM Instant restore umožňuje okamžitý start VM uložené na Data Domain a přesun do produkčního prostředí pomocí VMware storage vMotion. Díky tomu výrazně snížíte čas potřebný pro obnovu virtuálních strojů. Avamar lze díky integraci do vSphere Web klient pohodlně řídit z prostředí vSphere. Inovace neminuly ani integraci do aplikací společností Microsoft, Oracle, IBM a SAP.

EMC neopomenula inovovat ani dlouholetého lídra v oblasti enterprise zálohování – software NetWorker. NetWorker ve verzi 8.1 přináší ještě užší vazbu na produkční a zálohovací disková pole EMC. Pomocí NetWorker lze kompletně řídit snapshoty na polích VMAX, VNX a produktu RecoverPoint a využít DD Boost over FC k výraznému zkrácení doby zálohy a obnovy dat. Inovace v oblasti integrace s aplikacemi VMware, Oracle, SQL a dalších posunula komfort použití opět o kus dále.

Více informací naleznete zde.

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzulaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 23
Praha 5 - Stodůlky
158 00

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291