GAPP System, spol. s r. o.

+420 251 081 731

info@gapp.cz

Recept na klidný spánek od EMC

Publikováno 19. 02. 2014

Recept na klidný spánek od EMC

Společnost EMC přinesla nedávno na trh řešení, které by nemělo uniknout Vaší pozornosti. Jedná se o řešení VNX-CA , aneb VNX Continuous Availability.

První z důležitých komponent řešení VNX-CA, jak název napovídá, představuje diskové pole VNX. Disková pole EMC VNX vynikají na trhu spolehlivostí, vysokým výkonem a především bohatými funkcemi. Mezi ně na přední příčky patří tříúrovňový sublun tiering (FAST), akcelerace IO operací pomocí Enterprise Flash Disků (FAST Cache), nebo kvalitní integrace s virtualizačními platformami.

Druhou, absolutně zásadní komponentou, která je v názvu reprezentována přívlastkem Continuous Availability, představuje zařízení pro virtualizaci diskových polí EMC VPLEX . VPLEX je bezkonkurenční řešení pro vytváření vysoce dostupných diskových clusterů nejen v rámci jedné lokality, ale především mezi geograficky oddělenými datovými centry. To vše podpořeno automatizací a škálovatelností.

VNX-CA snoubí to nejlepší z obou komponent, a představuje na trhu jedinečné řešení, které umožňuje:

  • Vybudovat lokální diskový cluster
  • Vybudovat geograficky oddělený diskový cluster
  • Jednoduše škálovat kapacitu a výkon řešení
  • Dynamicky rozdělovat zátěž v rámci lokality i mezi datovými centry
  • Provoz kompletního IT prostředí bez nutnosti odstávek
  • Díky příznivému cenovému nastavení tento komfort využijete nejen pro Vaše kritické aplikace, ale i pro kompletní aplikační prostředí. VNX-CA je řešení, na které se můžete spolehnout. A váš spánek bude opět klidný!

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzulaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 23
Praha 5 - Stodůlky
158 00

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291