GAPP System, spol. s r. o.

+420 251 081 731

info@gapp.cz

Řešení FreeStor od společnosti FalconStor Software získalo prestižní cenu

Publikováno 08. 12. 2015

Řešení FreeStor od společnosti FalconStor Software získalo prestižní cenu

Řešení FreeStor od společnosti FalconStor Software získalo prestižní cenu v kategorii produkt roku v oceněních SVC Awards 2015. Toto ocenění je dalším důkazem, že inovativní přístup společnosti FalconStor Sofware k vývoji centrální integrační platformy umožňující komplexní správu celého storage prostředí z jednoho řešení je tím správným krokem, který zákazníci v době virtualizace a cloudových řešení očekávají.

Zdůvodnění, proč právě řešení FreeStor je tím nejlepším v oblasti storage managementu na trhu, vychází z následujících bodů:

  • Migrace - princip fungování řešení umožňuje rychlou, transparentní a bezvýpadkovou migraci dat mezi různými systémy v celkově heterogenním prostředí.

  • Kontinuita - koncept neustále dostupného datového úložiště je základem celého řešení FreeStor. Není tak již nutné pracně posuzovat, která data vyžadují vyšší či nižší úroveň dostupnosti. Neustálá dostupnost je standardem pro všechna data.

  • Obnova - široká škála nástrojů pro automatizaci procesů obnovy výrazně snižuje časy nezbytné k obnově dat tak, aby byla splněna i velmi striktní SLA.

  • Optimalizace - v době neustálého nárůstu spravovaných dat je optimalizace uložení dat včetně využití principů deduplikace dat naprostou nezbytností.

Více informací o získaném ocenění naleznete na: http://falconstor.com/release/1446/falconstor-scores-product-of-the-year-win-at-2015-svc-awards.

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzulaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 23
Praha 5 - Stodůlky
158 00

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291