GAPP System, spol. s r. o.

+420 251 081 731

info@gapp.cz

Volná pracovní místa

Jsme úspěšná česká společnost podnikající v oboru IT a pro naše zákazníky z řad středně velkých a velkých organizací zajišťujeme komplexní řešení jejich ICT infrastruktury. Naší vizí v GAPP System je zajistit spolehlivé, výkonné a bezpečné prostředí pro informační systémy a data našich zákazníků a tím přispět k jejich vlastnímu úspěchu. V tom, co děláme, patříme mezi špičku a naše pověst u zákazníků je tradičně vynikající.

Jsme sehraným týmem, naše práce nás baví, snažíme se jí dělat co nejlépe, nesvazujeme se zbytečnými korporátními pravidly a teď zrovna k sobě hledáme další kolegy podobného smýšlení. Je pro nás důležitý hlavně výsledek a smysluplnost naší práce.

V současné době hledáme nové kolegy na následující pozice:


HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA POZICI PRESALES KONZULTANT

Co Tě u nás čeká?

V této chvíli hledáme někoho, kdo by nám pomohl s analýzou zákaznických požadavků, návrhem technických řešení a jejich prezentací. Tvým hlavním cílem bude na konci spokojený zákazník, kterému jsme byli schopni navrhnout řešení jeho požadavků, problémů a výzev a následně toto řešení dodat a úspěšně zrealizovat.

Aby ses k tomuto cíli dopracoval/a, budeš muset zejména:

  • spolupracovat s našimi obchodními zástupci, kteří identifikují potenciální zákazníky a obchodní příležitosti - společně budete tvořit nerozlučný tým se stejnými cíli
  • mluvit se zákazníky, naslouchat jejich požadavkům a problémům a snažit se jim detailně porozumět
  • hledat způsob, jak tyto požadavky a problémy vyřešit
  • přicházet i s netradičními nápady na řešení, které Ti umožní být lepší než ostatní
  • být schopen/schopna odprezentovat zákazníkovi nejen své řešení, ale zejména jeho přidanou hodnotu oproti konkurenci
  • vypořádat se proaktivně a někdy i kreativně se situacemi, kdy ne vše jde úplně podle plánu.

Jedná se o práci na plný úvazek ve standardní pracovní dny s tím, že začátek a konec pracovní doby je relativně flexibilní. Počítej také s tím, že více času než v kanceláři strávíš u zákazníka.

Co bys měl/a umět a znát?

Určitě budeš potřebovat dobré komunikační a prezentační schopnosti, stejně tak příjemný písemný projev, neboť svojí komunikací se zákazníky budeš reprezentovat sebe i nás. Co nelze také postrádat je pečlivost, smysl pro detail a jasná orientace na cíl. Pokud jsi již něco podobného dělal/a, bude to výhodou, ale určitě to není podmínkou. Vzhledem k tomu, že se jedná o seniorní pozici, určitě budeš potřebovat orientovat se v technologiích serverového IT, takže bys měl/a vědět, jak fungují servery, virtualizace serverů, diskové systémy, komunikace po síti, řešení pro zálohování dat apod. a měl/a bys s tím mít nějakou zkušenost. Na druhou stranu důležitý je elán, nadšení, schopnost domluvit se a potřeba posouvat sebe i věci kupředu, takže i pokud něco z uvedeného nesplňuješ, ale jinak jsi přesvědčený/přesvědčená, že toto je práce právě pro Tebe, určitě se nám ozvi.

Znalost angličtiny je také důležitá, protože občas je nutné projektové materiály zpracovávat právě v angličtině nebo s někým v angličtině komunikovat. Stejně tak bude fajn, pokud budeš mít standardní řidičák na osobní auto, protože ne ke každému našemu zákazníkovi jezdí MHD.

Kde a jak pracujeme?

Naše sídlo je na Praze 5, přímo na stanici metra Hůrka, takže dopravní spojení je k nám výborné. Nesedíme v openspacech, ale v kancelářích klasického typu, což dává celému pracovnímu prostředí výrazně přátelštější ráz. Ale to důležité je, že u nás bude Tvůj hlas slyšet. Nebudeš jedním z mnoha. Naopak, pokud budeš mít zájem, můžeš se aktivně podílet na našem dalším rozvoji, hledání nových témat, řešení, produktů nebo změnách toho, jak projekty realizujeme.

Co Ti můžeme nabídnout?

Vedle smysluplné práce, přátelského prostředí a finančního ohodnocení Ti můžeme nabídnout např. 5 týdnů dovolené, pár dní sick days a občerstvení na pracovišti zahrnující nápoje a ovoce. Pokud se budeš chtít dále rozvíjet, tak také finančně podpoříme Tvé další odborné i jazykové vzdělávání.

Pokud Tě naše nabídka zaujala, tak možná hledáme právě Tebe. Pošli nám, prosím, nejen Tvé CV, ale i pár vět, proč si myslíš, že právě Ty bys byl/a právoplatným členem našeho týmu a to na emailovou adresu petr.dvorak(at)gapp.cz

Těšíme se na Tebe!