GAPP System, spol. s r. o.

+420 251 081 731

info@gapp.cz

Volná pracovní místa

Jsme úspěšná česká společnost podnikající v oboru IT a pro naše zákazníky z řad středně velkých a velkých organizací zajišťujeme komplexní řešení jejich ICT infrastruktury. Naší vizí v GAPP System je zajistit spolehlivé, výkonné a bezpečné prostředí pro informační systémy a data našich zákazníků a tím přispět k jejich vlastnímu úspěchu. V tom, co děláme, patříme mezi špičku a naše pověst u zákazníků je tradičně vynikající.

Jsme sehraným týmem, naše práce nás baví, snažíme se jí dělat co nejlépe, nesvazujeme se zbytečnými korporátními pravidly a teď zrovna k sobě hledáme další kolegy podobného smýšlení. Je pro nás důležitý hlavně výsledek a smysluplnost naší práce.

V současné době hledáme nové kolegy na následující pozice:


HLEDÁME NOVÉ KOLEGY NA POZICI PROJEKTOVÝ ADMINISTRÁTOR

Co Tě u nás čeká?

V této chvíli hledáme někoho, kdo by nám pomohl s koordinací projektů, které pro naše zákazníky realizujeme. Tvým hlavním cílem bude, aby všechny dodávky a činnosti do sebe přesně zapadaly a na konci byl spokojený zákazník.

Aby ses k tomuto cíli dopracoval/a, budeš muset zejména:

  • koordinovat tým deseti technických specialistů, tak aby každý z nich byl ve správném čase na správném místě, měl pro práci připraveno vše potřebné a věděl, co má dělat;
  • zajistit, aby veškerý hardware, který je součástí dodávky, byl objednán včas a k zákazníkovi doručen v dohodnutou dobu;
  • být během projektu v kontaktu se zákazníkem, aby byl pravidelně informován o tom, jak se nám společně daří;
  • participovat na přípravě smluv se zákazníky, abychom my i zákazník přesně věděli, jaké jsou naše povinnosti a co za to dostaneme;
  • vypořádat se proaktivně a někdy i kreativně se situacemi, kdy ne vše jde úplně podle plánu.

Jedná se o práci na plný úvazek ve standardní pracovní dny s tím, že začátek a konec pracovní doby je relativně flexibilní.

Co bys měl/a umět a znát?

Určitě budeš potřebovat dobré komunikační schopnosti a příjemný písemný projev, neboť svojí komunikací se zákazníky budeš reprezentovat sebe i nás. Co nelze také postrádat je pečlivost, smysl pro detail, jasná orientace na cíl a potřeba mít ve všem pořádek. Podnikáme v IT, takže základní znalost fungování IT ve větších organizacích bude určitě výhodou. Neočekáváme, že už jsi zkušeným projektovým manažerem. Důležitý je elán, nadšení, schopnost domluvit se a potřeba posouvat sebe i věci kupředu.

Znalost angličtiny alespoň na základní komunikační úrovni bude výhodou, protože občas je nutné projektové materiály zpracovávat právě v angličtině nebo s někým v angličtině něco dohodnout. Stejně tak bude fajn, pokud budeš mít standardní řidičák na osobní auto, protože ne ke každému našemu zákazníkovi jezdí MHD.

Kde a jak pracujeme?

Naše sídlo je na Praze 5, přímo na stanici metra Hůrka, takže dopravní spojení je k nám výborné. Nesedíme v openspacech, ale v kancelářích klasického typu, což dává celému pracovnímu prostředí výrazně přátelštější ráz. Ale to důležité je, že u nás bude Tvůj hlas slyšet. Nebudeš jedním z mnoha. Naopak, pokud budeš mít zájem, můžeš se aktivně podílet na našem dalším rozvoji, hledání nových témat, řešení, produktů nebo změnách toho, jak projekty realizujeme.

Co Ti můžeme nabídnout?

Vedle smysluplné práce, přátelského prostředí a finančního ohodnocení Ti můžeme nabídnout např. 5 týdnů dovolené, pár dní sick days a občerstvení na pracovišti zahrnující nápoje a ovoce. Pokud se budeš chtít dále rozvíjet, tak také finančně podpoříme Tvé další odborné i jazykové vzdělávání.

Pokud Tě naše nabídka zaujala, tak možná hledáme právě Tebe. Pošli nám, prosím, nejen Tvé CV, ale i pár vět, proč si myslíš, že právě Ty bys byl/a právoplatným členem našeho týmu a to na emailovou adresu petr.dvorak(at)gapp.cz

Těšíme se na Tebe!