GAPP System, spol. s r. o.

+420 251 081 731

info@gapp.cz

Zerto uvádí podporu pro Hyper-V a replikaci do cloudu

Publikováno 19. 08. 2014

Zerto uvádí podporu pro Hyper-V a replikaci do cloudu

Společnost Zerto dnes představila podporu pro zajištění disaster recovery v prostředí virtualizace Hyper-V a možnost replikace do cloudových služeb Amazon Web Services (AWS). Podpora Hyper-V přináší organizacím využívajícím toto řešení zcela novou kvalitu v oblasti zajištění disaster recovery. Jak již řešení od společnosti Zerto prokázalo v prostředí VMware, jedná se o jedno z nejpokročilejších a nejkvalitnějších řešení pro automatizaci disaster recovery v prostředí virtualizace serverů.

Další převratnou novinkou nové verze je možnost cross-hypervisor replikace. Uváděná verze řešení Zerto Virtual Replication umožní replikaci dat z VMware vSphere do prostředí Hyper-V a naopak. Pro organizace využívající řešení Hyper-V se tak výrazně rozšíří možnosti replikace do prostředí provozovatelů cloudových služeb, kteří svá řešení staví zejména na platformě VMware.

Nová verze řešení Zerto Virtual Replication dále přináší několik zajímavostí jako je například zjednodušení konfigurace prostřednictvím aktualizovaného grafického rozhraní.

Kompletní tisková zpráva společnosti Zerto je k dispozici na http://www.zerto.com/news-events/press-releases/zerto-enable-hybrid-cloud-adoption/.

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzulaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 23
Praha 5 - Stodůlky
158 00

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291