GAPP System, spol. s r. o.

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

LinkedIn

Ozvěny konference GAPP System 2019

Publikováno 08.04.2019

Ve čtvrtek 4. dubna 2019 připravila naše společnost GAPP System v hotelu Vienna House Andel´s Prague pro své zákazníky další výroční konferenci. Ta letošní nesla podtitul Cesta k ideálnímu IT.

Úvodní slovo patřilo již tradičně Jiřímu Palkovskému, řediteli společnosti, který zákazníkům poděkoval za 25 let spolupráce. Ve své prezentaci shrnul začátky a zásadní kroky, kterými si společnost prošla, než si vybudovala svou současnou silnou pozici na trhu. Shrnul rovněž obchodní rok 2018, který byl s obratem 300 mil Kč nejúspěšnějším v historii společnosti.

Další vstup patřil Marianu Kulhavému, obchodnímu řediteli, který zároveň celou konferencí provázel coby moderátor. Poutavou prezentací, která odhalovala zákazníkům Cestu k ideálnímu IT, představil, čím se společnost GAPP System aktuálně zabývá a jaké má vize do budoucna. Společně s telekomunikačním hráčem O2 si připravil také případovou studii na téma Migrace compliance storage.

Technický ředitel Petr Dvořák zákazníky uvedl společně s Ondřejem Palkovským, technickým specialistou, do moderního vývoje aplikací. Samostatným vstupem pak i z pohledu provozu DC. Představil také softwarově definované sítě – další krok v budování SDDC, nebo jak SDDC podporuje koncept chytrého města.

Velmi zajímavé prezentace si pro zákazníky připravil i konzultant Jan Cipra. Hlavními tématy byla hyperkonvergovaná infrastruktura, softwarově definované datové úložiště, nebo také DevOps v tradičním IT – tuto prezentaci si připravil s Janem Vyvážilem ze společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.

Dalším ze zákazníků, kteří si připravili případovou studii, byl Lukáš Klášterský ze společnosti Erste Group se svou prezentací s názvem Výzvy na cestě k hybridnímu IT.

Pódium patřilo také partnerovi konference společnosti Check Point. Pavel Krejčí zákazníky provedl cestou k ideální bezpečnosti.

Před závěrem programu jsme oslavili 25. výročí společnosti rozkrojením dortu majitelem Jiřím Palkovským.

Následovalo slosování o ceny, které věnovali partneři konference - VMware, Dell EMC, DNS a Techdata. Hlavní cenu dodala společnost Check Point, která výherci udělala radost iPadem.

Konferenci každoročně uzavírá ochutnávka kvalitních vín a sýrů, letos tomu nebylo jinak.

Celá akce se velmi vydařila. Potěšil nás zejména plný sál. Dokazuje nám to, že jsme pro zákazníky opravdu zajímavým a silným partnerem. Naplňuje se naše vize být první volbou při výběru dodavatele IT řešení.

Již teď se těšíme na konferenci v roce 2020!

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 2565/23
158 00 Praha 5 - Stodůlky1
tel: +420 251 081 731

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291