GAPP System, spol. s r. o.

EN

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

LinkedIn

Ozvěny konference GAPP System 2019

Publikováno 08.04.2019

Dne 4. dubna 2019 jsme pro naše zákazníky pořádali v hotelu Vienna House Andel’s Prague další výroční konferenci, tentokrát už 22. v pořadí. Hlavním záměrem bylo účastníky provést cestou k ideálnímu IT.

Konference přivítala celkem 118 zákazníků z komerční i veřejné sféry, kteří se sešli ze všech koutů České republiky. Společně s nimi se konference zúčastnili odborníci ze společností Dell EMC, Check Point, VMware, DNS a TechData. Celkem tak konference hostila více než 160 účastníků.

Odborný program tvořilo 14 přednášek, které byly rozděleny do 4 bloků. Prezentace si za GAPP System připravili technický ředitel Petr Dvořák, obchodní ředitel Marian Kulhavý, konzultant Jan Cipra a technický specialista Ondřej Palkovský. Z hostů měli samostatný vstup Lukáš Klášterský z Erste Group, Jan Vyvážil ze společnosti Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group a Pavel Krejčí ze společnosti Check Point.

Během dne zazněly přednášky na téma Modernizace SDDC, Výzvy k cestě k Hybridnímu IT, Cesta k ideální bezpečnosti, DevOps v tradičním IT, Dohled datového centra bez starostí nebo také Cesta k modernímu archivu.

Pro zmapování stavu IT a digitální transformace na českém trhu jsme připravili dotazníky. Výstup z nich nám rovněž poslouží pro přípravu dalších zákaznických akcí do budoucna.

Z odpovědí vyplývá, že téměř 70% dotazovaných využívá, nebo má v plánu využívat některý z druhů cloudu. S mírným náskokem před zájmem o privátní cloud si stojí cloud veřejný a hybridní.

Velký zájem jsme zaznamenali zejména o technologie vSAN a NSX. Uvažují také nad kontejnerovým řešením VMware Enterprise PKS a nad zabezpečením dat v prostředí cloudu. Jsou to oblasti, kterým se intenzivně věnujeme a jsou v souladu s naší strategií, kterou dlouhodobě budujeme.

Cloudové řešení je pro naše zákazníky nejen aktuální téma, ale v porovnání s rokem 2018 vzrostla chuť adoptovat cloud o 30%. A to i když některé společnosti stále preferují provozování tradiční infrastruktury. V obou případech je GAPP System tou správnou volbou. Naši specialisté jsou schopni připravit řešení přímo na míru. Ostatně, máme již 25-leté zkušenosti!

Věříme, že konference splnila očekávání všech návštěvníků. Prezentace z konference naleznete ZDE. Fotogalerie je k nahlédnutí ZDE.

Děkujeme přítomným za skvělou atmosféru vytvořenou v průběhu celé konference a těšíme se na setkání zase za rok, tentokrát dne 2. dubna 2020. 

 

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 2565/23
158 00 Praha 5 - Stodůlky1
tel: +420 251 081 731

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291