GAPP System, spol. s r. o.

EN

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

LinkedIn

Zhodnocení prvního pololetí - milí zákazníci, děkujeme za vaši přízeň!

Publikováno 01.07.2019

První polovina roku 2019 se nachýlila ke svému konci a máme před sebou letní prázdniny. Pro mnohé začíná čas dovolených a odpočinku, v naší společnosti GAPP System ale určitě zahálet nebudeme. Letní prázdniny využijeme na přípravu seminářů, které chystáme na podzim. Prozradíme, že se bude znovu jednat o sérii workshopů, které se uskuteční již tradičně v hotelu Jalta na Václavském náměstí. Mimořádně zajímavou akcí, více společenskou než pracovní, bude listopadové odpolední/večerní setkání v Divadle Royal, kde shrneme Ozvěny VMworldu, které se krátce předtím konají v Barceloně. 

 

Pololetí je zároveň vhodná doba pro rekapitulaci toho, co jsme již v tomto roce stihli. A že toho nebylo málo!

 

Předně jsme získali všechny potřebné kompetence v oblasti Dell EMC. Pokrýváme tak veškerá infrastrukturní řešení společností Dell EMC a VMware. Také nás velmi těší, že jsme dostali cenu IT Transformation Partner of the Year od společnosti Dell EMC za rok 2018.

 

Hned zkraje roku jsme připravili workshop HCI Practice Day, na kterém jsme představili, co vlastně ta hyperkonvergovaná infrastruktura je a jak funguje. Součástí programu byla přednáška o softwarově definovaném datové úložišti a praktické ukázky fungování řešení VxRail a vSAN.

 

Je již pravidlem, že každý rok pořádáme konferenci pro širší okruh posluchačů. Ta letošní se konala na začátku dubna a oslavili jsme na ní naše 25. výročí působení na českém trhu. Jelikož se jednalo o celodenní událost, program byl skutečně nabitý zajímavými tématy a velmi různorodý. Těžištěm většiny přednášek byly konkrétní případové studie. Zájem o konferenci byl velký a díky tomu jsme mohli představit naši Cestu k Ideálnímu IT bezmála 150 návštěvníkům.

 

Vzdělávací semináře nedopřáváme pouze našim zákazníkům, ale i kolegům. V květnu navštívili dva kolegové, zástupci obchodního a technického týmu, konferenci VMware Empower v Lisabonu, aby načerpali nové informace, které předáváme na našich workshopech dál.

 

Jelikož jsme podporovatelem GAPP System - Cabtech MTB Racing Teamu, nemohli jsme v květnu chybět na Světovém poháru horských kol v Novém Městě na Moravě. Máme radost, že tato sportovní událost oslovila i naše zákazníky, kteří přijali pozvání a fandili společně s námi. Jitka Čábelická, která hájí naše barvy, nás nezklamala a skončila na krásném 22. místě.

Na začátku června jsme byli Platinum partnerem význačné konference vForum, která se konala v Praze. Účastníkům jsme představili naši Cestu k ideálnímu IT, i vývoj a provoz moderních aplikací. Jsme rádi, když můžeme zákazníkům nabídnout i něco více, proto jsme na náš stánek přizvali zkušené baristy, kteří připravili skvělou kávu. Snad i proto jsme byli celý den v obležení.

 

Poslední workshop, který jsme pro zákazníky před prázdninami připravili, nesl název Bezpečnost a cloudové služby. Podrobně jsme si vysvětlili výhody cloudu i kroky, které je nutné při přechodu do něj udělat. Nevynechali jsme ani důležitá témata z oblasti bezpečnosti: čím se liší bezpečnost v datovém centru od bezpečnosti v cloudu, případně jaká specifika má zajištění bezpečnosti v cloudu. Součástí přednášky byly praktické ukázky bezpečnostních řešení CloudGuard IaaS a CloudGuard SaaS.

 

Těší nás, že účast na všech pořádaných akcích byla vysoká – celkem jsme v prvním pololetí přivítali přes 220 zákazníků. Věříme, že budeme mít stejnou radost, až budeme bilancovat znovu za půl roku.

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 2565/23
158 00 Praha 5 - Stodůlky
tel: +420 251 081 731

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291