GAPP System, spol. s r. o.

EN

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

LinkedIn

GAPP System získává certifikát VMware MASTER SERVICES COMPETENCY v oblasti virtualizace datových center

Publikováno 22.08.2019

Společnost GAPP System, spol s.r.o dnes oznámila, že získala odbornou certifikaci VMware Master Services Competency v oblasti virtualizace datových center. Certifikát potvrzuje, že je společnost GAPP System připravená pomáhat zákazníkům urychlovat jejich digitální transformaci pomocí ověřených služeb založených na pokročilých technologiích VMware. 

„Velmi si ceníme dosažení této významné kompetence. Daný statut prokazuje, že GAPP System disponuje expertními znalostmi v oblasti návrhu, implementace a provozu pokročilých technologií VMware a může k nim nabízet také široké portfolio našich služeb. Prostřednictvím těchto služeb my v GAPP System napomáháme řešit stěžejní zákaznické výzvy jako jsou: transformace datových center, hybridní IT a bezpečnost.“ komentoval Petr Dvořák, technický ředitel společnosti. “Tento vysoký statut podporuje naši společnou Cestu k Ideálnímu IT, při které je kladen důraz na efektivitu vynaložených nákladů, agilitu a nutnost snižování rizik.“

„Těší nás, že můžeme společnosti GAPP System udělit odbornou certifikaci pro virtualizaci datových center. Pro zákazníky to je důkaz, že partneři jako GAPP System se této problematice do hloubky věnují a mají prokazatelné odborné znalosti a zkušenosti s pokročilými technologiemi VMware,“ řekla Jenni Flinders, viceprezidentka a ředitelka pro světovou sít distributorů společnosti VMware. „Vážíme si společnosti GAPP System jako partnera VMware a oceňujeme její úsilí k dosažení tohoto certifikátu a neustálou snahu o zlepšování poskytovaných služeb.“

Certifikace Master Services Competency pomáhají partnerům doložit schopnost poskytovat řešení založená na potřebách zákazníků, technickou zdatnost a prokazatelné výsledky a odlišit se od konkurence v některé ze čtyřech odborných oblastí. 

Partneři společnosti VMware mohou získat odbornou certifikaci Master Services Competency v následujících oblastech:

  • Správa a automatizace cloudu – potvrzuje schopnost poskytovat řešení a služby v oblasti správy a automatizace cloudu s využitím technologií VMware a podrobné znalosti principů a metodik řízení cloudu včetně jejich praktického uplatnění. 
  • Virtualizace datových center – potvrzuje schopnost dodávat prostředí VMware vSphere a digitální infrastrukturní služby a podrobné znalosti principů a metodik návrhu virtualizace datových center včetně jejich praktického uplatnění.
  • Desktop a mobilita – potvrzuje schopnost navrhovat, zavádět a spravovat řešení VMware Workspace ONE a VMware Horizons a podrobné znalosti principů a metodik návrhu desktopových a mobilních řešení a jejich uplatnění při budování škálovatelného a spolehlivého digitálního pracovního prostředí.
  • Síťová virtualizace – potvrzuje schopnost dodávat prostředí a služby VMware NSX včetně implementace a optimalizace prostředí NSX.
  • VMware Cloud na AWS – potvrzuje schopnost zavádět integrovaná cloudová řešení, která poskytují služby na vyžádání a umožňují zákazníkům provozovat aplikace v cloudové infrastruktuře VMware s přístupem k širokému spektru služeb AWS. 

Partnerská síť VMware (The VMware Partner Network) je rámec pro spolupráci mezi společností VMware a jejími partnery. Nabízí širokou škálu výhod, školení, certifikací a ocenění. Zahrnuje i řadu programů přizpůsobených potřebám partnerů různého odborného zaměření. Další informace naleznete na stránkách VMware Partner Network.

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 2565/23
158 00 Praha 5 - Stodůlky
tel: +420 251 081 731

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291