GAPP System, spol. s r. o.

EN

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

LinkedIn

Podzimní série GAPP System workshopů je zahájena

Publikováno 19.09.2019

V úterý 17. září jsme již na tradičném místě, v pražském hotelu Jalta, přivítali naše zákazníky na workshopu nazvaném Nestrukturovaná data a co s nimi? Odstartovali jsme tím sérii podzimních workshopů, na jejichž přípravě jsme pracovali o prázdninách. 

V téměř plném sále jsme zákazníkům přiblížili řešení Dell EMC Isilon. Náš technický ředitel Petr Dvořák společně se specialistou Dell EMC Martinem Lenkem jej představili jako výkonnou, kapacitní, škálovatelnou a praxí prověřenou variantu souborově orientovaného datového úložiště. Vysvětlili, pro jaká použití je toto úložiště vhodné, jaká je jeho vnitřní architektura, jak možno využít Isilon v různých situacích a jak celý provoz zabezpečit proti výpadku sítě a ztrátě dat.

V druhé části programu jsme se věnovali řešení Dell EMC Elastic Cloud Storage, známým také pod zkratkou ECS. Podrobně jsme se podívali na to, pro jaká použití je toto úložiště vhodné, proč si vybrat právě scale out řešení ECS, jak jej integrovat do prostředí a správně využít.

Věříme, že si zákazníci z nabitého dopoledního programu odnesli spoustu zajímavých poznatků a užitečných informací, díky kterým třeba zauvažují nad nasazením řešení Dell EMC Isilon nebo ECS ve svých organizacích.

Pokud Vás zajímá PKS řešení od VMware, přijďte mezi nás 8. října 2019 rovněž do hotelu Jalta, kde se bude konat další workshop tentokrát na téma Nástrahy provozu kontejnerů v produkčním prostředí. Již teď očekáváme vysokou účast, neváhejte proto v případě zájmu s registrací, kterou je možné provést na našich webových stránkách. Na tomto místě najdete také odkazy na naše další připravované akce, pozvánky na ně postupně přidáváme.

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 2565/23
158 00 Praha 5 - Stodůlky
tel: +420 251 081 731

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291