GAPP System, spol. s r. o.

EN

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

LinkedIn

Společnost GAPP System posiluje partnerskou pozici u Dell Technologies

Publikováno 22.03.2020

Společnost GAPP System, přední česká ICT společnost pomáhající firmám a organizacím v jejich cestě za digitální transformací, oznámila, že jako jeden z mála českých IT resellerů dosáhla statusu TITANIUM partner společnosti Dell Technologies.

Tohoto úspěchu dosáhla hlavně díky svým technickým a obchodním specialistům a dlouhodobé spolupráci se světovou jedničkou Dell Technologies. Svým zákazníkům tak může poskytovat nejvyšší možné zázemí a být ještě lepším průvodcem na cestě k ideálnímu IT.

„GAPP System splnil náročná obratová a certifikační kritéria partnerského programu Dell Technologies a dosáhl nejvyšší možné úrovně Titanium. Vysoké nároky na tuto firemní certifikaci splnil GAPP System jako jeden z několika málo partnerů Dell Technologies v České republice, a svým zákazníkům tak může garantovat maximální obchodní podporu i zázemí specialistů s potřebnými kompetencemi napříč portfoliem společnosti Dell Technologies.“ Říká Petr Kuliš, výkonný ředitel společnosti GAPP System. 

Neméně úspěchů sklízí se svými obchodními a technickými specialisty i na poli produktů VMware. Kuliš dodává: „Zároveň se GAPP System stal VMware partner roku 2019 pro oblast Hyper Converged Infrastructure a obdrželi jsme diplom a plaketu za získání VMware partner Master Services Competency pro oblast Data Center Virtualization. Obě tyto ocenění potvrzují připravenost společnosti GAPP System pomáhat zákazníkům urychlovat jejich digitální transformaci pomocí ověřených služeb založených na pokročilých technologiích Dell Technologies a VMware.“ 

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 2565/23
158 00 Praha 5 - Stodůlky
tel: +420 251 081 731

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291