Víte, co se ve Vaší infrastruktuře právě děje?

Datum zahájení

28. 04. 2022 - 8:30

Datum ukončení

28. 04. 2022 - 13:00

Místo konání

Jalta Boutique Hotel
Václavské nám. 818/45, 110 00 Praha

Prostředí současného IT je den ode dne komplexnější. Vedle tradičních prvků IT infrastruktur se objevují prvky nové – nové úrovně virtualizace, nové postupy automatizace a mnoho dalších. To vše vedle neustále rozsáhlejších aplikačních systémů.

Udržet si přehled, co se v takovém prostředí děje, že vše funguje, jak má a případně včas zabránit nežádoucím událostem je tak stále složitější. Univerzální a jednoduché nástroje pro dohled na všemi událostmi v prostředí jsou tak základem klidného spaní každého IT manažera.

Pokud i Vy přemýšlíte o tom, jak efektivně monitorovat Vaše IT prostředí a mít tak neustálý přehled o všem potřebném, nebo jak uchovávat logy ze všech provozovaných systémů na jednom místě a moci je snadno prohledávat a vyhodnocovat, přijďte za námi ve čtvrtek 28. dubna 2022 v dopoledních hodinách do pražského Hotelu Jalta na Václavském náměstí.

Představíme Vám vybrané nástroje pro jednoduchou a efektivní správu logů a pro operativní monitoring fungování Vašeho IT prostředí.

Těšíme se na Vás!

 

Detailní program workshopu:

 

Registrace

8:30 - 9:00

1

 

LOGmanager – systém pro centralizovanou správu logů a eventů

Představíme Vám řešení pro centralizovanou správu logů bezpečnostních zařízení, síťových prvků, serverových komponent a mnoha dalších. Toto řešení Vám umožní nejen splnit požadavky zákona o kybernetické bezpečnosti, ale hlavně udržet naprostý přehled o tom, co se děje ve Vašem prostředí. Dohledávání původu vzniku nežádoucích událostí a jejich průběhu se tak stane úplnou maličkostí.

 

9:00 - 10:15

 

Přestávka

10:15 - 10:45

2

 

checkmk – dohled a monitoring IT infrastruktury bez kompromisů

Život bez včasných informací o tom, co se děje v provozované IT infrastruktuře je dnes již téměř nemožný. Tradiční dohledové systémy jsou však často velmi složité a postup implementace dohledu další aplikace nebo zařízení náročný. checkmk představuje řešení, se kterým bude dohled Vaší infrastruktury hračkou. Představíme Vám nejen samotné řešení, ale i jeho vazbu na 7x24 dohledové pracoviště GAPP System s proaktivní technickou podporou, která dá dohledu Vašeho prostředí nový rozměr.

 

10:45 - 12:00

 

Oběd

12:00 - 13:00

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás