IT bezpečnost pod kontrolou

Datum zahájení

21. 06. 2022 - 8:30

Datum ukončení

21. 06. 2022 -

Místo konání

Jalta Boutique Hotel
Václavské nám. 818/45, 110 00 Praha

GAPP & NOTIX pomáhají svým zákazníkům monitorovat a chránit firemní informace.

Přijďte si poslechnout jak tuto problematiku řešit na základě reálných zkušeností.

 

Registrace & dobrá snídaně          

8:30 - 9:00

            

1

            
            

Log management – From ZERO to HERO

            

Rudolf Janoušek, Jiří Šlefr (NOTIX)

            

Nástroje Elastic jsou na trhu považovány za standardní a vyzrálé řešení pro centrální správu logů s přínosy v téměř všech fázích životního cyklu SW (vývoj, test, aplikační a provozní podpora, bezpečnost). Platforma Elastic poskytuje kromě Log-managementu i méně známé nástroje podporující další oblasti provozu IT infrastruktury a aplikací. Samotné nasazení platformy může mít mnoho podob s různým přínosem a komplexitou – od nejjednoduššího sběru a centrálního ukládání, přes datové transformace a korelace, až po využití AI k detekci anomálií v datech. Jak maximalizovat přínosy Log-managementu postaveného na technologiích z rodiny Elastic Stack (získání možností monitoringu infrastruktury, cloudového prostředí a dalších…), si rozebereme na několika případech z reálného nasazení.

            
            

9:00 - 9:45

            

 

Přestávka & Káva s větrníkem

09:45 - 10:15

            

2

            
            

Řízení bezpečnostních událostí nástroji z rodiny Elastic Stack

            

Rudolf Janoušek, Jiří Šlefr (NOTIX)

            

S rozvojem Elastic platformy se neustále rozšiřuje její šíře záběru a použití. Po akvizici a začlenění produktů SIEM a End-point protection do rodiny produktů Elastic vzniklo mocné a dostupné řešení pro řízení bezpečnosti ve společnosti. Propojením Log-managementu a řízení bezpečnosti postaveném na nástrojích Elastic vzniká synergický efekt sběru a využití dat pro různé cílové skupiny uživatelů dat v rámci jednoho nasazení. Spolu s představením možností v této oblasti přinášíme i zkušenost z reálné implementace nástrojů pro řízení bezpečnostních událostí nástroji z rodiny Elastic Stack do prostředí zákazníka.

            
            

10:15 - 11:00

            
 

Přestávka & Káva s chlebíčkem

11:00 - 11:30

            

3

            
            

Data a informace v bezpečí před zašifrováním

            

David Gottvald (GAPP)

            

Kam s nimi? Když už všechny informace a logy posbíráme, jak zajistit, že o ně nepřijdeme. Média každý den přináší nové informace o tom, jak jsou státní organizace nebo firmy napadány a drženi jako rukojmí s tím, že pachatelé žádají výplaty, aby jejich data obnovili. Díky novým kmenům ransomwaru a dalším malwarovým hrozbám na vzestupu chraňte svá data a snižte riziko kybernetické bezpečnosti prostřednictvím našeho zabezpečeného zálohovacího rámce s principy Zero Trust.

            
            

11:30 - 12:15

            
 

Vynikající oběd

12:15 - 13:30

                             

 

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás