VMware by Broadcom – využijte jej na maximum

Datum zahájení

11. 06. 2024 - 8:30

Datum ukončení

11. 06. 2024 - 13:00

Místo konání

Jalta Boutique Hotel
Václavské náměstí 45/818, 110 00 Praha 1

Kapacita workshopu byla naplněna (již se nelze registrovat). Děkujeme za pochopení. 

 

Akvizice předního světového producenta řešení serverové virtualizace společnosti VMware ze strany společnosti Broadcom přinesla do uvažování mnohých z nás, kteří léta VMware řešení využíváme, nejistotu ohledně dalšího směřování jednotlivých produktů, ale i obavu z budoucí cenové politiky.

  • Nebude řešení VMware pro naši organizaci v budoucnu příliš nákladné?
  • Jaká bude cenová politika nového majitele VMwaru?
  • Existuje k námi využívaným produktům nějaká rozumná vhodná alternativa?

Tyto a podobné otázky slýcháme v posledních měsících každý den. Změn v portfoliu VMware by Broadcom a jeho licencování není málo. Na mnoho z nich však již známe odpověď.

Chcete se dozvědět více o tom, jak jsou dnes řešení VMware licencována a jak plně využít potenciál produktů, které licenční sady nabízejí? Přijďte za námi v úterý 11. 6. 2024 dopoledne do pražského Hotelu Jalta na Václavském náměstí.

Těšíme se na Vás!

 

Registrace & dobrá snídaně

8:30 – 9:00

1

VMware by Broadcom – Změny v licencování a produktové sady

V první části workshopu se podíváme na aktuální produktové sady nabízené společností VMware by Broadcom a možnosti jejich licencování. Ukážeme si, jaké produkty jsou v jednotlivých sadách obsaženy, jaké sady je možné si pořídit a jaké cesty je možné pro jejich pořízení využít.

9:00 – 10:00

 

Přestávka & Občerstvení

10:00 – 10:30

2

Využijte produkty VMware by Broadcom na maximum

Pro velkou většinu organizací v České republice se využití produktů VMware omezovalo na řešení vSphere, případně vSAN. Nový model licencování však již ve většině licenčních sad obsahuje i další produkty s vysokou přidanou hodnotou. V druhé části workshopu se zaměříme na představení právě těchto produktů. Ukážeme si, jak je efektivně využít pro monitoring a správu prostředí, automatizaci nebo virtualizaci a zabezpečení síťové vrstvy a tím z nich vytěžit maximum.

10:30 – 12:00

 

Vynikající oběd

12:00 - 13:00

 

Spozoři akce:

 

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás