GAPP System, spol. s r. o.

EN

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

LinkedIn

Společnost GAPP System oznamuje změny ve vedení

Publikováno 17.12.2019

Společnost GAPP System, přední česká ICT společnost pomáhající firmám a organizacím v jejich cestě za digitální transformací, oznámila změny ve svém vedení. Řízením společnosti byl pověřen Petr Kuliš, dosavadní ředitel pro strategii a rozvoj. Nově vzniklé pozice administrativního a finančního ředitele se ujímá František Kašpar.


„Mezi naše hlavní úkoly pro následující měsíce patří především pokračování v nastavené linii úspěšné spolupráce s našimi stávajícími zákazníky a partnery. Samozřejmostí je také další zvyšování kvality a efektivity celé společnosti a potvrzení pozice naší společnosti jako finančně silného, důvěryhodného a zodpovědného partnera na „Cestě k ideálnímu IT“ našich zákazníků. Paralelně s tím budu společně s managementem a majiteli dále realizovat dlouhodobou strategickou vizi – být firmou první volby v transformaci datových center, bezpečnosti a ochraně informací pro naše zákazníky a spolupracující firmy. To, co nám v tomto snažení bude pomáhat, jsou především naši zkušení zaměstnanci a znalosti, které jsme v dosavadní práci získali,“ komentuje své pověření Petr Kuliš.


Ve vedení společnosti dále pokračují Petr Dvořák jako technický ředitel a Marian Kulhavý jako ředitel pro obchod a marketing.
Petr Kuliš působí v GAPP System skoro dva roky, František Kašpar přišel ze společnosti DNS, kde naposledy působil na pozici finančního a administrativního ředitele. Dosavadní ředitel a majitel GAPP System Jiří Palkovský ve společnosti zůstává jako poradce a interní mentor.
 

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 2565/23
158 00 Praha 5 - Stodůlky
tel: +420 251 081 731

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291