Máme další VMware Solution Competency

Publikováno 27.03.2020

Společnost GAPP System v rámci své vize poskytovat zákazníkům nejvyšší možné technologické kompetence a být ještě lepším průvodcem na jejich Cestě k ideálnímu IT získala kompetenci VMware Cloud on AWS Solution. Díky této kompetenci jsme připraveni pomáhat firmám hladce migrovat jejich prostředí VMware do veřejného cloudu AWS.

VMware Cloud on AWS je integrovaná cloudová nabídka společně vyvinutá společnostmi AWS a VMware poskytující vysoce škálovatelnou, bezpečnou a inovativní službu, která organizacím umožňuje bezproblémovou migraci a rozšíření jejich lokálních prostředí VMware vSphere do cloudu AWS využívajícího novou generaci služby Amazon Elastic Compute Cloud (Amazon EC2).

VMware Cloud on AWS je ideální pro organizace usilující o migraci svých virtualizovaných datových center do veřejného cloudu, konsolidaci a rozšíření kapacit datových center nebo třeba zjednodušení a modernizaci řešení pro obnovu po havárii.

Mezi výhody VMware Cloud on AWS patří kromě optimalizace provozních nákladů a vylepšené dostupnosti především zjednodušení správy hybridního IT pomocí stejných technologií jako v případě on-premise VMware prostředí – včetně vSphere, vSAN, NSX a vCenter Server.

Chcete-li zjistit, jak vám může GAPP System pomoci v návrhu, realizaci a bezproblémové migraci do prostředí veřejného cloudu AWS, kontaktujte nás e-mailem na sales@gapp.cz.

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás