GAPP System získává druhou VMware Master Services kompetenci, tentokrát v oblasti virtualizace sítí

Publikováno 28.04.2020

Společnost GAPP System spol s.r.o dnes oznámila, že získala druhou prestižní VMware Master Services kompetenci (MSC). Po získané MSC kompetenci pro oblast virtualizace datových center jde o potvrzení hlubokých znalostí, kompetencí a zkušeností také v oblasti virtualizace sítí. Získání kompetence potvrzuje, že je společnost GAPP System připravená pomáhat zákazníkům urychlovat jejich digitální transformaci pomocí ověřených služeb založených na pokročilých technologiích VMware. 

„Velmi si ceníme dosažení této další významné kompetence. Daný statut prokazuje, že GAPP System disponuje expertními znalostmi v oblasti návrhu, implementace a provozu pokročilých technologii VMware a můžeme k nim nabízet také široké portfolio našich služeb. Prostřednictvím těchto služeb se tak stáváme strategickým poradcem zákazníkům, kteří usilují o zjednodušení komplexity své komunikační infrastruktury, zlepšení výkonu aplikací a snížení nákladů.“ komentoval Petr Dvořák, technický ředitel společnosti GAPP System. “Tento vysoký statut podporuje naši společnou Cestu k Ideálnímu IT, při které je kladen důraz na efektivitu, agilitu a nutnost snižování rizik.“

Chcete-li zjistit, jak vám může GAPP System pomoci v návrhu, realizaci a bezproblémové migraci do prostředí softwarově definovaných sítí, kontaktujte nás e-mailem na sales@gapp.cz.

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás