GAPP System získal již pátou VMware Master Services Competency certifikaci

Publikováno 15.12.2023

Společnost GAPP System získala jako první v České republice certifikaci VMware Master Services Competency (MSC) pro oblast VMware Cloud Foundation (VCF). Stala se tak také prvním VMware partnerem v České republice, který je nositelem pěti MSC certifikací.

MSC pro oblast VCF je dlouhodobě mezi partnery VMware považována za nejkomplexnější a nejsložitější certifikaci MSC. Pro její dosažení musí organizace disponovat alespoň pěti certifikovanými specialisty v oblasti serverové a síťové virtualizace a dalšími pak v oblastech hyperkonvergované infrastruktury a samotného VCF.

Společnost GAPP System se tak stala nejen prvním partnerem VMware v České republice s touto certifikací, ale zároveň se zařadila do elitního klubu pouhých 33 organizací na celém světě s podobným rozsahem kompetencí.

„Získání již páté MSC certifikace je završením naší několikaleté snahy stát se českou jedničkou v rozsahu a hloubce kompetencí v produktech společnosti VMware,“ uvedl Petr Dvořák, technický ředitel společnosti GAPP System. „Vzhledem k tomu, že VCF se po akvizici VMware ze strany společnosti Broadcom stává nejdůležitějším produktem v celém VMware portfoliu, jsme okamžitě připraveni našim zákazníkům poskytnout získané know-how umožňující jim efektivně využít veškerý potenciál celého řešení.“

Díky všem získaným MSC certifikacím je GAPP System schopen navrhovat, implementovat a dlouhodobě podporovat i ta nejkomplexnější řešení virtualizované infrastruktury zahrnující vysokou míru bezpečnosti, ale i na míru realizovanou agilitu zvyšující automatizaci mnoha IT procesů. A právě tím pomáhá GAPP System svým zákazníkům na jejich cestě k ideálnímu IT.

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás