Business Continuity a Disaster Recovery

V kritických situacích, kdy se zdá, že nic nefunguje a vše je ztraceno, je nezbytné mít jistotu, že se můžeme spolehnout na dříve implementované technologie zabezpečení dat a že všichni vědí, co v takové situaci dělat.

Pro zvládnutí těchto situací je však také důležité, aby se příprava na nenadálou situaci neomezila pouze na implementaci vybraných nástrojů, ale aby se zaměřila i na identifikaci potenciálních hrozeb, možných následků a zejména na návrh a trénink ideálních postupů obnovy.

Zajištění kontinuity a příprava vhodných disaster recovery scénářů je nezbytnou součástí každého IT prostředí podporujícího cíle své organizace. Provedeme Vás celým procesem analýzy rizik a analýzy dopadů na podnikání, přes přípravu adekvátních plánů až po participaci na jejich trénování a testování.

Co plánováním kontinuity a přípravou
Disaster Recovery s námi získáte:

Kontrolu nad svým prostředím

Identifikace případných hrozeb, zranitelností a potenciálních následků Vám umožní navrhnout adekvátní zajištění a připravit relevantní postupy obnovy. Vy budete těmi, kdo řídí, co se ve Vašem prostředí děje.

Jistotu, že budete správně reagovat

Každá nenadálá událost klade na Vaše zaměstnance vysoké nároky a jsou vystaveni vysoké míře stresu. Správně připravené a natrénované postupy obnovy výrazně zvýší Vaši jistotu, že se vše vyřeší rychle a s minimálními dopady.

Spolehlivého partnera v každé situaci

Zajistíme Vám nejen metodické vedení a zpracování všech analýz, materiálů a postupů. To nejdůležitější je, že v případě kritické situace budeme vždy s Vámi, připraveni podpořit nebo doplnit Váš tým.

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás

Naše řešení využívají