Cloud-ready datové centrum

Ne pro každé IT řešení je prostředí veřejných cloudových služeb vhodnou platformou. Některá z nich je výhodnější provozovat ve vlastním datovém centru nebo na vlastních systémech v prostředí klasického hostingu.

Ať už jsou Vaše důvody pro budování vlastního datového centra nebo jen serverové platformy technické, ekonomické nebo třeba legislativní, pomůžeme Vám vybudovat zabezpečené prostředí postavené na nejmodernějších technologiích a principech, a to při zachování jednoduchosti správy a vysoké míry automatizace.

Dohled a provoz Vaší ICT infrastruktury tak bude stejně snadný jako provoz Vašich řešení v prostředí cloudových služeb. A pokud se v nějakém čase rozhodnete Vaše systémy do cloudu zmigrovat, budete na to připraveni.

Co návrhem a implementací
ICT infrastruktury od nás získáte:

Ideální mix použitých technologií

Každé řešení navrhujeme s ohledem na specifické cíle daného projektu a potřeby integrace do existujícího prostředí. Využíváme a kombinujeme produkty předních světových výrobců s cílem dosáhnout optimálního řešení.

Vysokou míru zabezpečení

Vždy myslíme i na zajištění dostupnosti navrhovaných řešení, jejich zálohování, postupy obnovy a disaster recovery. Vaše ICT infrastruktura tak bude splňovat všechny Vaše požadavky na míru dostupnosti a bezpečnosti.

Spolehlivého partnera pro zajištění technické podpory

Pro každé naše řešení nabízíme technickou podporu v rozsahu až 7x24, u vybraných technologií v proaktivním režimu. Ať se stane cokoliv, budete mít k dispozici jeden neustále dostupný kontaktní bod, na který se budete vždy moci spolehnout.

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás

Naše řešení využívají