Datová úložiště a archivace dat

S neustále rostoucím objemem dat nabývají otázky ohledně jejich uložení na stále větším významu. Jak a kam konkrétní data uložit a jak k nim přistupovat? Jak je zabezpečit pro neoprávněnému úniku nebo úroku ransomwaru? Kde ukládat archivní data při zachování rozumných nákladů? To jsou pouze některé z nich.

Portfolio řešení pro ukládání dat je dnes nebývale široké. Od standardních diskových polí a moderní hyperkonvergované infrastruktury přes souborově nebo objektově orientovaná úložiště až po tradiční vysokokapacitní páskové knihovny.

Návrh optimální technologie pro uložení konkrétních dat, její integrace do stávajícího řešení a následný provoz jsou naším denním chlebem.

Co návrhem a implementací
ukládání dat od nás získáte:

Řešení optimální pro Vaše data

Existence mnoha různých druhů datových úložišť má své důvody. V rámci návrhu řešení zvolíme ideální technologii reflektující Vaše potřeby a rozpracujeme, jak ji co nejlépe integrovat do Vašeho prostředí.

Jistotu, že o svá data nepřijdete

Nejde jen o to data uložit, ale garantovat, že budou neustále dostupná a správná. Návrh vysoké dostupnosti ukládaných dat, principu jejich zabezpečení proti ransomware a zálohování dat věnujeme mimořádnou pozornost.

Spolehlivého partnera pro zajištění technické podpory

Pro každé naše řešení nabízíme technickou podporu v rozsahu až 7x24, u vybraných technologií v proaktivním režimu. Ať se stane cokoliv, budete mít k dispozici jeden neustále dostupný kontaktní bod, na který se budete vždy moci spolehnout.

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás

Naše řešení využívají