GAPP System, spol. s r. o.

EN

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

LinkedIn
Ukládejte a archivujte svá cenná data bezpečně a přitom se zachováním minimálních nákladů.

Organizace pracují s daty, které představují v mnoha případech duševní vlastnictví nevyčíslitelné hodnoty. Z tohoto důvodu je vhodné o data pečovat s patřičným nasazením a nepodcenit zvolené řešení pro jejich ukládání.

Ač se může zdát výběr řešení pro ukládání dat snadné, opak je pravdou a skýtá mnohá úskalí. Příkladem je nepřeberné množství „těch zaručeně nejlepších“ řešení na trhu.

A z čeho je možné vybírat? K dispozici jsou oblíbená a velice rozšířená disková pole renomovaných výrobců. Je možné volit řešení s minimem datových služeb poskytující „jen“ kapacitu, nebo naopak využít moderních funkcí typu:

 • unified přístup,
 • automatický tiering,
 • akcelerace dat,
 • vytváření kopií dat přímo na diskovém poli,
 • a dalších.

Takové funkce umožňují dosáhnout optimálního a efektivního využití dostupné kapacity a výkonu.

Nesmíme opomenout stále rostoucí využití flash technologie pro ukládání dat. A to opět ve formě standardních diskových polí, nebo specializovaných úložišť navržených od základu k využití flash paměti. V takovém případě dosáhnete vysokého transakčního výkonu s nízkou latencí s úrovní pod jednu milisekundu.

Pokud Vás netrápí výkon, ale nekončící nárůst dat, je čas uvažovat o archivaci a méně využívaná data transparentně přesunout do specializovaného archivačního úložiště. Ta jsou vybavena funkcemi pro zajištění dlouhodobého uložení dat a minimalizaci jejich objemu.

Pokud už jste se ztratili v závalu pojmů, není třeba se obávat. Jsme připraveni Vám kvalifikovaně pomoci s výběrem datového úložiště. Cesta k nejvhodnějšímu řešení je s námi snadná.

Jak bude probíhat naše spolupráce?

 • 1.

  Společně specifikujeme požadavky a očekávání , která vycházejí z interních potřeb Vaší společnosti.

 • 3.

  Skloubením výše zmiňovaných oblastí získáme hrubé rysy řešení. Pro finální specifikaci je nutné uvažovat i výši plánované investice.

 • 2.

  Následnou analýzou IT prostředí zjistíme, jaké jsou minimální technické požadavky na řešení datového úložiště a archivu.

 • 4.

  Teprve po vyřešení této rovnice o třech neznámých lze hovořit o výběru optimálního řešení pro ukládání dat.

Datová úložiště a archivaci dat od nás využívají...

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 2565/23
158 00 Praha 5 - Stodůlky
tel: +420 251 081 731

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291