ICT bezpečnost

Zajištění bezpečnosti ICT prostředí již není záležitostí pouze oddělení bezpečnosti nebo specializovaných bezpečnostních projektů. Bezpečnostní aspekty musí být vzaty v úvahu při každé činnosti související s ICT prostředím, zejména pak při samotném budování ICT infrastruktury.

Moderní technologie nám naštěstí vedle tradičních prvků síťové bezpečnosti přináší i řadu dalších nástrojů umožňujících výrazně zvýšit míru zabezpečení. Příkladem jsou systémy síťové virtualizace využívající principů mikrosegmentace a distribuovaných bezpečnostních nástrojů, systémy sběru a vyhodnocování logů z celé infrastruktury nebo řešení pro zajištění privilegovaného přístupu a jeho monitoringu.

Zajištění ideální bezpečnosti je součástí každého našeho návrhu ICT infrastruktury.

Co řešením ICT bezpečnosti s námi získáte:

Jistotu, že jste pro bezpečnost své infrastruktury udělali maximum

Při návrhu komplexní ICT infrastruktury s Vámi projdeme již implementované bezpečnostní nástroje a doporučíme jejich rozšíření, případně integraci. Nezapomeneme ani na adekvátní dohled celého prostředí.

Metodickou i věcnou podporu ve všech aspektech

Při počtu provozovaných aplikací a systémů není jednoduché udržet si interně detailní znalost každého z nich. Zajistíme Vám přístup ke špičkovým specialistům, kteří umí jednotlivá řešení vyladit nejen z technického ale i z bezpečnostního pohledu.

Spolehlivého partnera v každé situaci

Nejen v rámci návrhu infrastruktury nebo specifického bezpečnostního produktu, ale i v průběhu podpory celého Vašeho řešení budeme pravidelně participovat na hodnocení adekvátního zabezpečení Vašeho prostředí a návrhu dílčích opatření.

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás

Naše řešení využívají