Cesta k Ideální bezpečnosti

Bezpečnost celého IT dnes není jen o firewallu na vstupu do organizace. Bezpečnostní aspekty musí být zvažovány v každé části infrastruktury a v každém realizovaném procesu. V širším kontextu musí pracovat i s plánováním kontinuity a principy disaster recovery. Pomůžeme Vám výrazně zvýšit úroveň zabezpečení Vašeho IT ať už implementací moderních bezpečnostních technik ve virtualizované infrastruktuře nebo vytvořením odpovídajících plánů kontinuity a disaster recovery.

STĚŽEJNÍ PŘÍNOSY TÉTO CESTY

VÝRAZNÉ ZVÝŠENÍ VNITŘNÍ BEZPEČNOSTI

Pouhé zabezpečení perimetru již není dostatečné. Většina útoků probíhá zevnitř, ať už záměrně nebo jako důsledek různých forem malwaru. Mikrosegmentace prostředí a distribuované prostředky bezpečnosti Vás ochrání.

SCHOPNOST REAGOVAT NA OČEKÁVANÉ

Námi prováděná analýza rizik identifikuje všechna potenciální ohrožení, abychom byli schopni navrhnout optimální zajištění kontinuity, připravit odpovídající disaster recovery plány a zvolit vhodné nástroje zabezpečení.

SCHOPNOST VYROVNAT SE S NEČEKANÝM

Nástroje a techniky zabezpečení v našich projektech vždy počítají i s událostmi, které nelze předem odhadnout. Zajistíme, že i v tom nejhorším případě budete schopni vždy obnovit svá data a provoz svých aplikací.

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás

Naše řešení využívají