Cesta k Ideální platformě pro běh aplikací

Dostat se s novou myšlenkou na trh co nejrychleji je stěžejní pro úspěch každé organizace. Každá taková myšlenka je dnes podpořena aplikacemi, jejichž vývoj, testování a nasazení musí být pro organizaci standardizovaným, rychlým a spolehlivým procesem. Pomůžeme Vám s implementací pokročilých kontejnerově orientovaných aplikačních platforem, které Vám usnadní vývoj i nasazení nových aplikací a umožní Vám tak dosáhnout úspěchu rychleji.

STĚŽEJNÍ PŘÍNOSY TÉTO CESTY

Výrazné zrychlení nasazení nových aplikací

Kontejnery se stávají de facto standardem pro provoz moderních aplikací. Usnadňují jejich vývoj, testování i nasazení. Ideální platforma pro jejich provoz je tak dnes již nezbytnou součástí každého IT.

Optimální spolupráce s vývojovými týmy

Integrace platformy pro provoz kontejnerů s CI/CD pipeline vývojových týmů výrazně zjednodušuje spolupráci světa vývoje a světa provozu. Její nasazení tak umožňuje implementovat ty nejefektivnější principy DevOps v rámci organizace.

Plná integrace do existujícího prostředí

Pro mnoho IT manažerů zodpovědných za provoz jsou kontejnery zcela novou disciplínou. Proto je nezbytné, aby vhodná platforma ideálně zapadla do již existujícího prostředí, jeho správy a dohledu.

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás

Naše řešení využívají