GAPP System, spol. s r. o.

EN

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

LinkedIn

Partneři

Dell Technologies

Dell EMC

Společnost Dell Technologies patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům ICT řešení s tzv. end-to-end portfoliem zahrnujícím jak produkty pro komplexní budování moderních datových center, tak koncová zařízení. Součástí portfolia společností, které jsou součástí Dell Technologies, jsou serverová řešení, datová úložiště, síťové produkty a široká škála softwarových řešení zejména pro zabezpečení dat a efektivní práci s nimi. Mezi nejvýznamnější produkty společnosti patří enterprise servery řady PowerEdge, datová úložiště PowerMax, XtremIO, SC a Unity, síťové produkty Dell Networking a řešení pro zálohování dat Data Protection Suite.

FalconStor Software

FalconStor Software

Společnost FalconStor Software je výrobcem softwarových řešení pro zajištění efektivního managementu a zabezpečení datových úložišť. Nejvýznamnějším produktem společnosti je řešení FreeStor pro jednotnou správu diskových prostor v SAN a komplexní zajištění dostupnosti a zálohování dat. Dalším významným produktem je pak Optimized Backup and Deduplication (OBD), který představuje ucelené řešení pro deduplikaci zálohovaných dat s přístupem jak na úrovni virtuální páskové knihovny, tak standardního NAS rozhraní.

Veeam

Veeam

Společnost Veeam je významným producentem softwarových řešení pro efektivní zálohování, replikaci a obnovu dat v prostředí virtualizačních technologií VMware a Hyper-V. Vzhledem k optimalizaci těchto nástrojů právě pro prostředí virtualizace nabízí řešení Veeam Backup and Replication i velmi užitečné funkce, které v tradičních systémech zálohování dat zpravidla nenajdete. Veeam dále nabízí širokou škálu řešení pro usnadnění a zefektivnění managementu prostředí využívajících principů virtualizace serverů.

DataCore Software

DataCore Software

Společnost DataCore Software představuje dlouholetého tradičního výrobce řešení softwarově definovaného datového úložiště SANsymphony a s tím souvisejícího hyperkonvergovaného řešení Virtual SAN. Tyto produkty umožňují vybudovat jak řešení pro velmi efektivní správu diskových prostor v heterogenních SAN sítích, tak hypergovergované řešení pro středně velké a menší organizace umožňující zcela eliminovat rizika výpadku některé z částí systému a zajistit tudíž bezvýpadkový provoz celého IT.

Safetica Technologies

Safetica Technologies

Společnost Safetica Technologies je velmi úspěšným výrobcem programového vybavení pro Data Loss Prevention (DLP) umožňujícího organizacím výrazně snížit riziko z úniku citlivých a chráněných dat z jejich IT systémů. Řešení Safetica DLP lze také velmi efektivně využít pro dohled nad produktivitou zaměstnanců a pro zajištění souladu s některými legislativními normami jako je např. GDPR. Nástroje Safetica tak poskytují velmi efektivní řešení pro získání přehledu o fungování IT celé organizace.

Tech Data

Společnost Tech Data je jedním z největších celosvětových distributorů informačních technologií. Pomáháme společnostem jako HPE, Dell Technologies, IBM, Microsoft — a stovkám dalších — uvádíme jejich produkty na trh a nabízíme širokou řadu služeb technické a prodejní podpory. Pro naše obchodní partnery zajišťujeme certifikace, školení, instruktáže, podporu a pomáháme jim provádět konfigurace, instalace a financování zakoupených řešení. Mnoho hardwarových i softwarových řešení, která používáme každý den, prošlo při cestě na trh našimi logistickými centry.

VMware

VMware

Společnost VMware je nejvýznamnějším světovým výrobcem programových řešení pro virtualizaci v oblasti serverů a pracovních stanic. Nosným produktem společnosti je produkt VMware vSphere, který představuje komplexní řešení pro konsolidaci serverů na platformě Intel včetně jejich vysoké dostupnosti, snadného managementu, zálohování a disaster recovery. Pro virtualizaci pracovních stanic společnost nabízí řešení VMware View. Pro vytvoření platformy pro poskytování výpočetní kapacity formou služby pak řešení vCloud Director.

Zaujala vás naše nabídka?
Domluvte si s námi nezávaznou konzultaci!

+420 251 081 731

sales@gapp.cz

GAPP System, spol. s r. o.

Petržílkova 2565/23
158 00 Praha 5 - Stodůlky
tel: +420 251 081 731

IČ: 60487291
DIČ: CZ60487291