Podporujeme

V roce 2017 jsme se ve společnosti GAPP System rozhodli podpořit ambiciózní projekt společnosti Kolofix na založení ryze českého cyklistického MTB týmu, jehož vytyčeným cílem byla realizace mise „Tokyo 2020“, nominace na olympijské hry jak v kategorii žen, tak mužů. Cíl se podařilo splnit částečně, a to účastní v kategorii žen zásluhou Jitky Čábelické.

A vzhledem k tomu, že již první roky fungování týmu GAPP System – Kolofix ukázaly, že jde nejen o projekt životaschopný, ale také o projekt úspěšný, rozhodli jsme se naši společnou aktivitu výrazně rozšířit.

Naším dalším společným cílem tak není pouze účast našich závodníků na dalších olympijských hrách, ale zároveň komplexní program rozvoje talentů české MTB scény. I proto tým vstupuje do sezóny 2023 obohacen nejen o výborné a zkušené závodníky v kategorii Elite, ale zároveň o budoucí naděje v kategoriích U23 a juniorů.

Věříme, že stejně jak naše práce přispívá k úspěchu našich zákazníků, pomůže naše podpora k rozvoji mnoha talentů a posunutí české MTB scény na tu nejvyšší světovou úroveň!

Elitní tým GAPP System - Kolofix v roce 2023 reprezentují:

Jan Škarnitzl, Jitka ČábelickáTanja ŽakeljLukáš Kobes

Tým B GAPP System - Kolofix v roce 2023 reprezentují:

Aneta Novotná, Filip Samec, Jan Rajchart, Vojtěch Hrstka