Zálohování a obnova dat

Systémy zálohování a obnovy dat vždy byly, jsou a budou poslední instancí záchrany v případě situací, které jsme i nejsme schopni předvídat. Ačkoli pro zajištění neustálé dostupnosti nejkritičtějších aplikací a rychlou obnovu využíváme moderní přístupy zrcadlení dat, automatizované vysoké dostupnosti a další, klasické zálohování má v každém IT prostředí stále své nezastupitelné místo.

Nenechme se však mýlit. I na moderní systém zálohování a obnovy dat jsou kladeny stále větší a náročnější požadavky. A to od podpory nejrůznějších úložišť pro ukládání zálohovaných dat včetně podpory úložišť cloudových až po zálohování populárních aplikačních platforem jako jsou různé Kubernetes distribuce nebo SaaS řešení typu Microsoft 365. Ideálně pak při zachování stejných principů při zálohování všech dat, jednotné správy a vysoké míry robustnosti chránící před škodlivým kódem typu ransomware.

Problematice zálohování a obnovy dat se věnujeme od roku 1996 a proto neexistuje zadání, se kterým bychom si neporadili.

Co návrhem a implementací zálohování dat
od nás získáte:

Řešení pokrývající všechna Vaše data

Součástí návrhu řešení zálohování a obnovy dat je pečlivé zmapování všech systémů vyžadujících zálohování a návrh souvisejících metod a postupů. Ty jsou detailně otestovány v první fázi projektu, abychom měli jistotu, že vše umíme obnovit.

Jistotu adekvátního zabezpečení

Víme, že jedna kopie záloh není dostatečná. Do našich návrhů vždy promítáme principy replikace záloh do jiných lokalit a jejich duplikování na média, která nejsou přístupná online, případně mohou být fyzicky vyjmuta a bezpečně uskladněna.

Spolehlivého partnera pro zajištění technické podpory

Pro každé naše řešení nabízíme technickou podporu v rozsahu až 7x24, u vybraných technologií v proaktivním režimu. Ať se stane cokoliv, budete mít k dispozici jeden neustále dostupný kontaktní bod, na který se budete vždy moci spolehnout.

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás

Naše řešení využívají