Spolehlivá a rychlá obnova v každé situaci

Datum zahájení

24. 03. 2022 - 8:30

Datum ukončení

24. 03. 2022 - 13:00

Místo konání

Jalta Boutique Hotel
Václavské nám. 818/45, 110 00 Praha

Přijďte si poslechnout, jak na komplexní strategii zabezpečení dat.


Prostředky současného IT nabízí nespočet možností, jak efektivně zabezpečit data provozovaných systémů a zajistit jejich prakticky nepřetržitý chod. Správná kombinace těchto možností pak umožňuje realizovat strategii plně odpovídající požadavkům organizace.

Jak však tu správnou kombinaci nástrojů a přístupů najít? Jak definovat celkovou strategii přístupu k zabezpečení dat a jak ji postupně realizovat? Jak se vypořádat se zálohováním nových typů aplikací nebo systémů provozovaných v cloudu?

Pokud o čemkoli z toho přemýšlíte nebo pokud uvažujete o změně Vaší stávající strategie zabezpečení dat, přijďte za námi ve čtvrtek 24. března 2022 v dopoledních hodinách do pražského Hotelu Jalta na Václavském náměstí.

Podělíme se s Vámi nejen o to, jak celkovou strategii zabezpečení dat připravit, ale představíme i vybrané nástroje, jak ji efektivně realizovat.

Těšíme se na Vás!

 

Detailní program workshopu:

 

Registrace

8:30 - 9:00

1

Komplexní strategie zabezpečení dat

Pouhé zálohování dat již nestačí. Komplexní strategie zabezpečení dat se musí odvíjet od cílů, kterých chceme dosáhnout, a posouzení rizik, která nás ohrožují. Na jejich základě je pak možné definovat vlastní strategii a začít hledat konkrétní prostředky a nástroje, jak ji realizovat.

V první části workshopu se detailně podíváme na to, co vše by mělo předcházet výběru konkrétních nástrojů pro zálohování dat a zajištění rychlé obnovy v případě potřeby.

9:00 - 10:15

 

Přestávka

10:15 - 10:45

2

Commvault Complete Data Protection – švýcarský nůž pro zabezpečení Vašich dat a systémů

Ne vždy je snaha pokrýt veškeré požadavky na řešení komplexní strategie zabezpečení dat jedním produktem snahou správnou. Pokud však jedno řešení nabízí vše, co daná strategie vyžaduje, proč volit jinou cestu?

V druhé části workshopu Vám představíme řešení Commvault Complete Data Protection, které poskytuje komplexní sadu možností pro zajištění zálohování dat, replikace provozovaných systémů a automatizace obnovy jejich provozu.

10:45 - 12:00

 

Oběd

12:00 - 13:00

 

Prezentace z workshopu

Začněte svoji transformaci ještě dnes Kontaktujte nás